Denne siden bruker cookies for å fungere best mulig. Hvis du ikke aksepterer bruken av cookies, kan du slå det av i innstillingene i din nettleser. Du risikerer da at enkelte funksjoner på nettsiden ikke vil fungere optimalt. - Lær mer - Jeg godtar

Dickie Toys Prison Break - lekesett med fengsel og 2 kjøretøy - med lys og lyd - Norsk versjon

Dickie Toys biler, utrykningskjøretøy og anleggsmaskiner

De enkle, morsomme modellene for de minste, de små kopiene av anleggsmaskiner og utrykningskjøretøy som oppmuntrer til rollelek for de litt større barna, og de mer kompliserte kjøretøyene med flere deler og funksjoner for de eldste. Enten man er på jakt etter en enkel bil, en mekanisk modell eller mer tekniske kjøretøy, Dickie Toys har lang erfaring med å inspirere barn til lek med biler og kjøretøy. Dickie Toys har et omfattende utvalg, med alle slags temaer å velge blant, som vokser med barnet gjennom deres ulike stadier av utvikling.

Vår lavpris: 343,-
Få igjen på lager
SKU
10206-176
   

Skynd deg å rømme, politiet er på vei. Dette lekesettet fra Dickie Toys er et spennende tilskudd til samlingen. Settet består av et fengsel med kombinasjonslås og en flukt-knapp. "Skurken", som er en Dodge Challenger SRT Hellcat skal være trygt bevart bak lås og slå, men selvfølgelig vil den ut! Med krasje-funksjon, lys og lyd og panser som kan åpnes er denne bilen klar for å stikke av! Men politibilen er klar, og tar opp jakten!

Et lekesett som tar politi og tyv-leken til et nytt nivå med spennende biljakt. Passer for barn fra 3 år og oppover!

  • Dickie Toys Prison Break - lekesett med fengsel og 2 kjøretøy
  • Fengselet har kombinasjonslås og fluktknapp
  • Med en Dodge Challenger med krasj-funksjon og norsk politibil
  • Passer for barn fra 3 år og oppover

Innhold:

  • 1 Fengsel
  • 1 Dodge Challengder SRT Hellcat bil
  • 1 Politibil

Detaljer:

  • Batteribehov: inkludert
  • Alder: fra 3 år
Produktdetaljer
Modell203715012007
EAN4006333062414
MerkeDickie Toys
Copyright © 2023 Lekekassen. All rights reserved.