NeeDoh Teenie Fuzz Ball - 4 stk sanseleker med myk fuzz-overflate
NeeDoh Teenie Fuzz Ball er et sett med små sanseleker med en myk og spennende fuzz-overflate som inviterer til sanselig lek. De lodne ballene er gode å klemme, rulle og utforske med hendene, og gir en annerledes taktil opplevelse enn glatte fidget-leker.
Disse sanselekene passer godt for rolige stunder der barnet ønsker å holde hendene i aktivitet. Den myke overflaten gir tydelig respons og gjør leken engasjerende uten å bli for intens. Et fint valg for foreldre som ser etter små leker med sanselig verdi.
Teenie Fuzz Ball er en del av NeeDoh-universet og er laget for å tåle mye lek. Den kompakte størrelsen gjør dem enkle å ta med seg, enten det er hjemme, på reise eller i andre rolige øyeblikk i hverdagen.
Settet egner seg godt som en liten gave, kalendergave eller overraskelse i hverdagen. De fire ballene gir variasjon i leken og kan brukes hver for seg eller sammen, samtidig som settet tar lite plass og er lett å ta med seg. Ballene leveres i assorterte farger, og farge kan derfor ikke velges ved bestilling.
Inneholder:
- 4 sanseleker
Detaljer:
- Alder: Fra 3 år
Merk: Leveres i assorterte farger. Farge kan ikke velges ved bestilling.
| Modell | 200111 |
|---|---|
| EAN | 19649507627 |
| Aktuelt | Nyheter |
Se alt i: Ballspill













