Fri frakt over 1000,-* | Lave priser hele året | Lynrask levering

Jan van Haasteren puslespill 1000 brikker - Moving Day

Vår lavpris: 186,-
På lager
SKU
08266-73
   
Gi beskjed når tilgjengelig

Det er flyttedag hos Jan van Haasteren-familien, men den planlagte flyttingen har raskt utviklet seg til fullstendig kaos. Flytteesker, malingsspann og møbler står overalt, mens håndverkere og flyttefolk forsøker å få arbeidet gjort uten å snuble over hverandre.

Noen bærer rundt på toaletter, andre spiser lunsj i trappen mellom alle flyttekassene, og postbudet prøver fortsatt å gjennomføre postrunden. Samtidig er en del av veggen skåret ut for å få en enorm safe ut av bygningen – med temmelig uforutsigbare resultater.

Moving Day er et klassisk Jan van Haasteren-motiv med tettpakkede figurer, morsomme uhell og utallige små detaljer. Se etter kjente gjengangere og skjulte elementer mens du pusler deg gjennom rommene i den kaotiske bygningen.

Puslespillet består av 1000 brikker og måler cirka 68 × 49 cm når det er ferdig. En motivplakat følger med og gir god oversikt over illustrasjonen under puslingen.

Inneholder:

  • Jan van Haasteren Moving Day

Detaljer:

  • Antall deler: 1000 brikker
  • Ferdig mål: Ca. 68 x 49 cm
  • Utgave: 2026
  • Materialinformasjon: Produsert av 100 % resirkulert kartong
  • Alder: Fra 12 år
Produktdetaljer
Modell707-1119802228
EAN8721017611837
MerkeJumbo
AktueltNyheter
Copyright © 2026 Lekekassen. Alle rettigheter reservert.